Anne Nilsson Clown Orrefors

516329

ANNE NILSSON, "Clown", 8+4 dlr., champagnestrutar samt snapsglas, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 19-27 cm

Glas, Servisglas

Monter 16

Anne Nilsson Clown Orrefors

Budhistorik (29 bud)
3784126
9 200
3784123
9 000
3784125
9 000
3784123
8 800
3784120
8 600

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.