Ryno Frieberg oljemålning

516328

RYNO FRIEBERG (född 1920): "Sommarbukett, Bohuslän", signerad och daterad Ryno 1986, ca 73x50 cm

Rum 14

Ryno Frieberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3785653
9 400
3785649
9 200
3785647
9 000
3785644
8 800
3785643
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.