Bokhylla i alm

516326

BOKHYLLA, 1940-tal, med fem lådor, alm, höjd 76, 191x32 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 13

Bokhylla i alm

Budhistorik (56 bud)
3783022
8 000
3783019
7 800
3783016
7 600
3783014
7 400
3783008
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.