Golvspegel

516324

GOLVSPEGEL, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålad, på hjul, höjd ca 187, 73x25 cm

Slitage, smääre färgbortfall

Speglar

Rum 11

Golvspegel

Budhistorik (32 bud)
3783562
3 800
3783565
3 600
3783562
3 400
3783561
3 200
3783561
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.