Anders Carlsson fotografi

516314

ANDERS CARLSSON (född 1950), "Päron och Äpple", signerad Anders Carlsson, daterad 1986, numrerad 2/15, Cibachrom kopia, 45x35 cm

Ändringar/tillägg
Inskrivet av Otto B

Fotografi

Rum 15

Anders Carlsson fotografi

Budhistorik (1 bud)

3786738
2018-01-30 10:35:16

2018-01-31 kl 19:29
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.