John Jon-And akvarell och krita

516310

JOHN JON-AND (1889-1941): Landskap med hus, stämpelsignerad Jon-And, akvarell och krita, ca 26x43 cm

Budhistorik (3 bud)

3784103
750
3779119
700
3769752

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.