Arvid Mauritz Lindström olja

516306

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Landskap i aftonrodnad, signerad A.M. Lindström, olja på duk, 78x128 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Arvid Mauritz Lindström olja

Budhistorik (5 bud)
3774219
10 000
3774218
9 800
3773251
5 000
3772450
3772270

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.