Einar Nerman oljemålning

516289

EINAR NERMAN (1888-1983): Rosor i kanna, signerad och daterad Einar Nerman -73, olja på pannå, ca 54x42 cm

Einar Nerman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3784152
1 900
3784151
1 800
3784146
1 600
3784130
3782607
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.