John Sjösvärd oljemålning

516288

JOHN SJÖSVÄRD, "Åge", signerad John Sjösvärd 1935, olja på pannå, 61x61 cm

Smärre färgbortfall

Ändringar/tillägg
Inskrivet av Otto B

Rum 5

John Sjösvärd oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3784926
1 600
3784932
3784926
3784389
3779099
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.