Uno Vallman oljemålning

516287

UNO VALLMAN (1913-2004): Lantidyll, signerad och daterad Uno Vallman 1971, olja på pannå, ca 32x50 cm

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3783071
3782324
3776229
900
3776228
850
3776226

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.