Lars Norrman oljemålning

516286

LARS NORRMAN (1915-1979): Gränd med hus, signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 47x65 cm

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3783458
3783457
1 400
3783051
1 300
3775340
3774170

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.