Einar Jolin blandteknik

516284

EINAR JOLIN (1890-1976): Kvinna med pärlor, signerad och daterad Einar Jolin okt 1929, blandteknik, ca 53x37 cm

Einar Jolin blandteknik

Budhistorik (8 bud)
3772256
7 000
3771772
6 800
3768984
6 600
3771771
6 600
3768984
6 400

Slutpris SEK:
7 000
713 EUR, 862 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.