Nils Nixon oljemålning

516283

NILS NIXON (1912-1998): "Vemod", signerad och daterad Nixon -45, olja på pannå, ca 41x33 cm

Kundcenter

Nils Nixon oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3782823
6 600
3782822
6 400
3782821
6 200
3782817
6 000
3782815
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.