Furupiedestal

516282

PIEDESTAL, furu, Sverige 1940-50-tal, höjd 100,5, diameter 35 cm

mindre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Furupiedestal

Budhistorik (15 bud)
3789761
3789763
3789761
2 800
3789757
2 600
3789744
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.