Agnes Cleve akvarell

516281

AGNES CLEVE (1876-1951): "Segelbåt", stämpelsignerad A Cleve, akvarell, ca 24x32 cm

Rum 5

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (4 bud)

3782657
1 700
3771519
1 600
3770545
3769364

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.