Roland Svensson akvarell

516279

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hebrides", signerad roland S, akvarell, ca

Roland Svensson akvarell

Budhistorik (10 bud)
3782314
3782312
900
3771457
850
3771168
3768171
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.