Scroll Japan siden

516278

SCROLL, akvarell på siden, Japan, 1900-talets andra hälft, motiv av figur med hund i landskap, kalligrafi samt sigill, ca 116x36 cm, i träschatull (senare)

Smärre fuktfläckar

Orientaliskt, Konst

Scroll Japan siden

Budhistorik (1 bud)

3783121
2018-01-28 12:49:13

2018-01-28 kl 14:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.