Charles Kvapil oljemålning

516277

CHARLES KVAPIL (Belgien1884-1957): "L´atelier", signerad Kvapil, olja på duk, ca 38x46 cm

Omfattande krackeleringar

Charles Kvapil oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3783779
3783778
1 400
3783775
1 300
3783404
3782886

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.