Peter Dahl akvarell

516275

PETER DAHL (född 1934): Kvinnor, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 44,5x32,5 cm

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (8 bud)
3783603
12 000
3783597
10 000
3783594
9 000
3783593
8 000
3769898
5 200

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.