Erik Olson oljemålning

516274

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition med stol och kvinna, signerad och daterad Erik Olson -66, olja på pannå, ca 40x33 cm

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3769071
10 000
3769067
6 000
3768565
3768563
3768562

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.