Einar Jolin blandteknik

516273

EINAR JOLIN (1890-1976): Hund vid hus, signerad och daterad Einar Jolin 1970, blandteknik, ca 24x33 cm

Einar Jolin blandteknik

Budhistorik (2 bud)

3768387
3 200
3768108

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.