Lars Pirak oljemålning

516270

LARS PIRAK (född 1932): Ren och röd sol, signerad Lars Pirak, olja på pannå, ca 26x37 cm

Rum 14

Lars Pirak oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3777433
3 600
3782871
3 400
3777433
3 200
3777432
3777140

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.