Gustav Rudberg oljemålning

516267

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamnmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 36x55 cm

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3783852
3782911
3778670
3770886
3770009
700

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.