Scroll Japan siden

516266

SCROLL, akvarell på siden, Japan, 1900-talets andra hälft, motiv av kvinna och man i sampan, kalligrafi samt sigill, ca 125x41 cm, i träschatull (senare)

Fläckar

Orientaliskt, Konst

Scroll Japan siden

Budhistorik (2 bud)

3783122
3779266

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.