Einar Jolin blandteknik

516265

EINAR JOLIN (1890-1976): Landskap med hjort, signerad och daterad Einar Jolin aug 1958, blandteknik, ca 33,5x46,5 cm

Rum 7

Einar Jolin blandteknik

Budhistorik (5 bud)
3783207
3782798
3782281
600
3782280
3780585

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.