Bänk France & Son

516258

FRANCE & SON, bänk, 1900-talet andra hälft, Danmark, teak, skytmärkt, höjd ca 40, 164x47 cm

Ytskador, smärre fanerskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Bänk  France & Son

Budhistorik (15 bud)
3783797
1 600
3783794
3783792
1 400
3783790
1 300
3783789

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.