Scroll Kina 1900-tal

516251

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets slut, motiv av rådjurspar i trädgård, kalligrafi samt tre sigill, ca 160x57 cm, i träschatull

Orientaliskt, Konst

Scroll Kina 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

3782908
2018-01-28 11:04:59

2018-01-28 kl 11:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.