Stolar empirestil

516250

STOLAR, 7 st, 1900-talets första hälft, empirestil, björk, ryggbrickor med svärtade fleuroner, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, 2 st med avvikande färg på klädsel

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar empirestil

Budhistorik (9 bud)
3783987
750
3783905
700
3783827
650
3783694
600
3783687
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.