Anna Finney oljemålning

516237

ANNA FINNEY (född 1971): "Huset", signerad och daterad 2007, olja på duk, ca 72x88 cm

PROVENIENS: Galleri Brändström & Stene

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 22

Anna Finney oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3783770
3 600
3783767
3 400
3783766
3 200
3783716
3772252
2 400

Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.