Louis Nilsson oljemålning

516235

LOUIS NILSON (1870-1963): Kustbild, signerad och daterad Louis Nilson -58, olja på duk, ca 45x57 cm

Fack 4

Louis Nilsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3781625
2018-01-27 17:49:05

2018-01-28 kl 18:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.