Sune Bergman bordslampa

516231

SUNE BERGMAN, bordslampa, med 3 akvareller av Sune Bergman, motiv från Lappland, signerad Sune samt undertill Sune Bergman, höjd ca 48 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor, Konst, Skulpturer, Diverse

Hylla 5

Sune Bergman bordslampa

Budhistorik

2018-01-28 kl 21:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.