Linneskåp 1900-talets mitt

516220

LINNESKÅP, 1900-talets mitt, 4 dörrar med bakomliggande hyllplan, fanérad alm samt. rot, höjd ca 112 cm, 180x44 cm, nyckel finns

Högra låset trasigt, krackelering i lacken, allmänt bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Linneskåp 1900-talets mitt

Budhistorik (3 bud)

3784035
550
3783988
500
3782428

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.