Hendrick Mommers, hans art, olja

516219

HENDRICK MOMMERS, hans art: Landskapsvy med figurer och boskap, olja på duk, 76,5x100 cm

slitage, krackeleringar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (37 bud)
3788198
8 800
3788194
8 600
3788192
8 400
3788191
8 200
3788188
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.