Antoine Watteau, hans efterföljare olja på pannå

516218

ANTOINE WATTEAU, hans efterföljare (1900-tal): Sällskap i park, olja på pannå, 24,5x24,5 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (17 bud)
3787091
1 600
3787021
3787090
1 400
3787021
1 300
3787089

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.