Serveringsvagn

516217

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing, stort hjulpar och stödhjul, flaskställ, höjd ca 71, 71x51 cm

Smärre slitage, en dekordel saknas på hjulnav, något ostadig

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Serveringsvagn

Budhistorik (19 bud)
3784052
1 600
3782835
3784043
1 400
3782835
1 300
3784040

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.