Björn

516204

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av björn, 1900-tal, keramik, höjd 60 cm

smärre slitage, smärre nagg

Keramik/Porslin, Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn

Budhistorik (9 bud)
3784722
1 600
3784654
3784653
1 400
3784652
3784647
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.