Ljusstakar

516203

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, ljusarmar för 2 ljus, stämplade ED med drake, höjd ca 13 cm

smärre slitage

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstakar

Budhistorik (1 bud)

3771679
2018-01-22 20:10:25

2018-01-29 kl 17:10
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.