Soffa 1900-talets mitt

516201

SOFFA, 1900-talets mitt, stoppad i beige tyg med avsmalande betsat trä ben, sitthöjd ca 41, 159x63 cm

Slitage, märken

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa 1900-talets mitt

Budhistorik (5 bud)
3780635
1 400
3768121
1 300
3768121
3780634
3768121

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.