Skulptur Nihlén

516199

STAFFAN NIHLÉN (född 1929): Utan titel, signerad och daterad S Nihlen -89, 7/8, höjd inkl sockel 22 cm

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skulptur Nihlén

Budhistorik (14 bud)
3783630
950
3783563
900
3782685
850
3775439
3770280
750

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.