Alf Linder blandteknik

516198

ALF LINDER (född 1944): Komposition, signerad och daterad Alf Linder -87, blandteknik på papper, ca 46x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Alf Linder blandteknik

Budhistorik (5 bud)
3783535
450
3783364
3770322
3783360
3770322

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.