Fredrik Schriever-Abeln

516192

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960/70-tal, ek samt klarglas, Örebro glasindustri AB, höjd ca 53, 136x95 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Fredrik Schriever-Abeln

Budhistorik (12 bud)
3783221
3783224
2 800
3783221
2 600
3783037
2 400
3780622

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.