Bruno Mathsson fåtölj med fotpall Pernilla

516185

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, brändmärkta ''Bruno Matthson International'' och daterade 1998, stomme i bok, klädsel i naturfärgad sadelgjord, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, smuts

Möbler, Stolar

Rum 13

Budhistorik (14 bud)
3782842
5 200
3780863
5 000
3782841
5 000
3780863
4 600
3782840
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.