Lars Norrman oljemålning

516178

LARS NORRMAN (1915-1979): Flicka i blå hatt, signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 72x52 cm

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3783243
6 200
3776403
6 000
3776403
5 800
3780852
5 600
3776403
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.