Bokskåp Karl Johan-stil

516158

BOKSKÅP, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, fasettslipat glas, beslag i mässing, beslysning, höjd ca 140, 162x42 cm

Nyckel saknas, 2 låsta dörrar, nyckelbussningar saknas, ytskador, avklippt sladd

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Bokskåp Karl Johan-stil

Budhistorik (4 bud)

3784760
450
3784532
3784277
3770468

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.