Byrå med stenskiva sengustaviansk stil

516151

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, med skiva i kolmårdsmarmor, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 78, 84,5x45 cm

Slitage och märken, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Budhistorik (8 bud)
3781696
3781192
3779861
950
3779857
900
3779855
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.