Bruno Mathson fåtölj Pernilla

516141

BRUNO MATHSON, vilfåtölj, "Pernilla 3", vitfärgad skinnklädsel, armlän och ben i bok, brännmärkt Bruno Mathsson by Dux

Slitage och fläckar. Klädsel med lagningar och skador, klädsel med senare färgning, en knapp till nackkudderem saknas, möjligen senare remmar till nackkudde

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 2

Bruno Mathson fåtölj Pernilla

Budhistorik (23 bud)
3781376
4 600
3781365
4 400
3781363
4 200
3779731
3781354
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.