Antoni Tapies etsning o akvatint

516140

ANTONI TAPIES (1923-2012): Untitled, signerad Tàpies 89/100, etsning och akvatint tryckt i färger, 1972, bladmått ca 76x101 cm
LITTERATUR: Galfetti 308

Ej examinerad ur ram

Tavelvagn 1

Budhistorik (12 bud)
3775447
3775446
2 800
3775435
2 600
3775434
2 400
3775433

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.