Thure Wallne oljemålning

516139

THURE WALLNER (1888-1965): Fågel bland blommande ljung, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 24x33 cm

Rum 15

Thure Wallne oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3783947
3783945
2 600
3782424
3782423
3782420

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.