Oscar Björck akvarellmålning

516133

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Tallar, monogramsignerad OB, utförd omkring 1900, kol och akvarell på papper, ca 31x21,5 cm

Konst, Teckningar

Fack 14

Oscar Björck akvarellmålning

Budhistorik (9 bud)
3784838
3776705
3776705
3774475
950
3774475
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.