Soffbord

516131

SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, skiva i glas, ben i betsad bok med mässingsdetaljer, höjd 53 cm , skiva 108x59,5 cm

Solblekning på alla ben, ett ben snett, allmänt bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Soffbord

Budhistorik (9 bud)
3789552
700
3783676
650
3784436
600
3783676
550
3784434
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.